Wiosenne Eko-Targi już w weekend 18 i 19 kwietnia 2015

 

Wiosenne Eko-Targi
Wiosenne Eko-Targi

 

Fundacja Sądecka organizuje we współpracy z Sadowniczym Zakładem Doświadczalnym w Brzeznej Wiosenne „Eko-Targi”. To już druga edycja tego wydarzenia. Będzie jeszcze ciekawiej niż przed rokiem. Targi odbędą się w najbliższy weekend (18 – 19 kwietnia) na terenie Sadowniczego Zakładu Doświadczalnego w Brzeznej.
Podczas Wiosennych Eko-Targów mieszkańcy Sądecczyzny będą mieli okazję zapoznać się z ofertą firm wystawienniczych, zakupem oferowanych wyrobów i usług oraz wziąć udział w wystąpieniach i prezentacja multimedialnych, realizowanych przez firmy i zaproszonych gości. Na targach pojawią się m.in. przedstawiciele i producenci maszyn, urządzeń, sprzętu ogrodniczego, sadzonek drzew i krzewów owocowych oraz organizacji i stowarzyszeń rolniczych i ogrodniczych.
Na targach zobaczymy bogatą ofertę maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego. Będzie można kupić sadzonki drzew, krzewów owocowych i roślinności ozdobnej, a także nawozy i środki ochrony roślin oraz sprzęt i zabudowę ogrodową, i rekreacyjną.
Swoje stoiska będą miały w Brzeznej także firmy ubezpieczeniowe, biura obrotu nieruchomościami i kancelarie adwokackie.Wystąpią zespoły folklorystyczne z Sądecczyzny.
Targom towarzyszyć będą prelekcje z zakresu sadownictwa i ogrodnictwa oraz ekologii. Cykl spotkań pod nazwą FORUM SĄDECZANINA – Rozwój lokalny i regionalny w perspektywie finansowej 2014-2020 potrwa przez całą sobotę. Mówić m.in o nowe szanse i możliwości dla rozwoju Sądecczyzny, przykłady dobrego wykorzystania środków unijnych, Rola samorządu terytorialnego we wdrażaniu unijnej polityki klimatyczno-energetycznej, sadownictwie i ekspansja lokalnych produktów na globalne rynki-dobre przykłady z
Małopolski, mówić będą zaproszeni goście: naukowcy, samorządowcy, politycy, specjaliści i przedsiębiorcy.
Serdecznie zapraszamy
Sadowniczy Zakład Doświadczalny Brzezna

 

Seminarium – program

Eko Targi 2015